Módulo De Luz LED Litestak 24 Vcc Ambar LSLD024A
SKU: LSLD024A   Clave: 195370
Precios sujetos a cambios sin previo aviso
Cantidad:
🚚 Existencias en proceso de llegada a nuestro almacén.
📞 Llámanos o envíanos un WhatsApp para confirmar disponibilidad:
Notificarme cuando este disponible
Descripción del Producto
FEATURES
Litestak is a versatile system that allows the user to select either steady burn or flash. A flasher is included on the 120VAC LSB unit only but can be purchased separately for 24VDC models. The Litestak base unit can be either surface mount or 3/4-inch NPT pipe mount. All Litestak models should be mounted base down.
SPECIFICATIONS
Voltage24VDC
 120VAC 50/60 Hz
Operating Current80 mA at 24VDC
 45 mA at 120VAC 50/60Hz